Можливості для учнів

Електронний паспорт учня

Електронний паспорт учня - це твій перший особистий електронний пластиковий документ, який відкриває перед тобою великі можливості, що раніше були доступні тільки дорослим. Електронний паспорт учня містить в собі вбудований мікропроцесор, флеш-пам'ять та апаратні засоби криптографічного захисту інформації, що робить його багатофункціональним і дозволяє задіювати в різноманітних навчальних, логістичних та соціальних програмах. Електронний паспорт учня - це твій персональний ключ до всіх послуг та сервісів, які описані на цьому сайті!

Електронна бібліотека

Не вистачило підручника? Не біда! У нас ти знайдеш підручники з усіх предметів поточного навчального року, а також енциклопедії та словники. Крім цього ти завжди будеш мати доступ до інформації про спеціальності та можливості продовження навчання після закінчення школи. Також ти знайдеш тут безліч посилань на цікаву та корисну тобі інформацію.

Розклад уроків та дзвінків

Забув переписати розклад? За допомогою нашої системи ти завжди дізнаєшся який буде урок, коли та в якому кабінеті, а також хто його веде.

Підготовка до іспитів

Попереду іспити? Перевір свої сили! Тут ти знайдеш десятки тисяч різноманітних тестів та завдань по всіх предметах.

Домашні завдання

Не встиг записати домашні завдання або не був у школі? Тут ти знайдеш всі домашні завдання на кожен день з кожного предмету, а також історію домашніх завдань за весь семестр!

Твоє оточення

До класу прийшли новенькі учні або з'явилися нові вчителі? Як їх звуть? Коли у кого день народження? Ця інформація доступна тобі в розділі "Твоє оточення".

Електронний зошит

Твій однокласник захворів і пропустив урок? Відскануй та розмісти для нього свою класну роботу і він не відстане з нової теми. Першим зробив домашню роботу? Допоможи розібратися своїм однокласникам. Електронний зошит - разом вчитися цікаво та легко!

Перерва

Чим зайнятися на перерві? Пиши нотатки на своїй парті, адже вона електронна ;-) Обговорюй різні теми зі своїми однокласниками та вчителями на електронній класній дошці. Дізнавайся про новини шкільного життя за допомогою електронної шкільної дошки оголошень. Перерва - час для спілкування!

Електронний щоденник

За допомогою електронного щоденника ти завжди зможеш у зручній для себе формі переглядати інформацію про всі свої оцінки та про свій рейтинг. Ти знатимеш яке місце ти посідаєш серед своїх однокласників з кожного предмету, які оцінки в тебе виходять у поточному семестрі (навчальному році) та які предмети необхідно підтягнути.

Луна-парк

Зробив всі уроки? Відпочинь у Луна-парку! Змагайся зі своїми однокласниками у швидкості, кмітливості та ерудиції! Цікаві навчаючі і розвиваючі ігри - відпочинок з користю! Але вважай, цей сервіс доступний лише тим, хто гарно вчиться...

Smarsy © 2010-2021 Допомога