Можливості для батьків учнів

Рейтинг дитини

Моя дитина найрозумніша? Рейтинг успішності - це місце, яке посідає Ваша дитина серед своїх однолітків в класі та на паралелі. Рейтинг успішності, а також середній бал Вашої дитини складається за кожним окремим предметом та в цілому за всіма дисциплінами в поточному семестрі та в поточному навчальному році. Аналіз рейтинга успішності допоможе Вам з'ясувати як вчиться Ваша дитина на фоні своїх однолітків, за якими предметами вона займає лідируючі позиції, а за якими "пасе задніх", чи комфортно вона почувається серед своїх однокласників?

Зауваження вчителів

Балувався на уроці?
Грубив вчителеві?
Грав мобільним телефоном?
Не виконує домашні завдання?
Всі зауваження вчителів доступні Вам в режимі «on-line».

Електронний щоденник

А нумо, покажи свій щоденник! Статистика успішності - це справжній щоденник Вашої дитини. Тут зібрані всі оцінки по всіх предметах, які отримала Ваша дитина протягом поточного тижня, місяця, семестра, навчального року, а також історія її оцінок протягом всього періода навчання. Ви маєте можливість дізнатися не лише коли, по якому предмету і за що отримана кожна оцінка, але й який був максимальний, мінімальний та середній бал в класі. Електронний щоденник в зручній для Вас формі надасть Вам значно більше інформації в порівнянні з традиційним щоденником!

Повідомлення класного керівника

28.02 – 08.03 карантин
14.03 їдемо на екскурсію
21.03 – 25.03 канікули
31.03 о 18:00 батьківські збори
В цьому розділі Вам доступні всі повідомлення та оголошення класного керівника Вашої дитини.

Прогноз семестрових та річних оцінок

До атестату дитини потрапляють підсумкові оцінки, а не поточні. Вас заспокоїла добра оцінка, яку дитина отримала в кінці семестру, а Ви пам'ятаєте що вона отримувала на початку? Якими будуть семестрові та річні оцінки Вашої дитини? Бути завжди в курсі та своєчасно вплинути на ситуацію Вам допоможе прогноз семестрових та річних оцінок.

Мобільне інформування

Дитина пішла до школи. Чи потрапила вона до неї? Чи нічого не трапилося по дорозі? Не хвилюйтеся! Як тільки дитина перетне поріг школи, на Ваш мобільний телефон миттєво прийде повідомлення: "Дмитро увійшов до школи о 08:24", а як тільки вийде з неї - "Дмитро вийшов зі школи о 13:52". Ви маєте можливість самостійно управляти, коли та на які телефони (мамі, татові, бабці, дідусю, няні, тощо) повинні надходити дані інформаційні повідомлення.

Графіки успішності

Краще вчитимешся - куплю велосипед! Наскільки ефективні такі обіцянки? Краще чи гірше стала вчитися Ваша дитина? Яка користь від репетитора? Визначити це та своєчасно вжити відповідних заходів Вам допоможуть наочні графіки та діаграми успішності Вашої дитини за останній тиждень, місяць або рік в розрізі кожного предмету.

Статистика відвідування в класі та в школі

Наша система надасть Вам щоденний звіт про кількість учнів, які відвідали школу та клас Вашої дитини, продемонструє графіки та динаміку відвідування, дозволить вчасно спрогнозувати погіршення епідеміологічної обстановки та відкриття карантину.

Аналіз успішності

У Вашої дитини математичні здібності. З алгебри, геометрії та астрономії у неї завжди були відмінні оцінки, а з фізики останнім часом задовільні. Проблема у Вашій дитині чи у вчителі фізики? А можливо проблема полягає у їх відношеннях? Наша система проведе для Вас глибокий та всебічний аналіз динаміки успішності Вашої дитини та своєчасно приверне Вашу увагу до аномальних відхилень.

Контроль відвідування і прогулів

Здивовані поганим оцінкам? Перевірте як Ваша дитина відвідує школу. Система автоматичного контролю відвідування з точністю до хвилини надасть Вам щоденну інформацію про те, коли Ваша дитина приходила до школи та коли виходила з неї, а також приверне Вашу увагу до прогулів.

Розклад уроків та дзвінків

Коли підійти на розмову до вчителя, в який кабінет? Коли забрати дитину зі школи? Завжди актуальний розклад уроків та дзвінків Вашої дитини допоможе правильно спланувати день.

Контроль запізнень

Постійно запізнюємося до школи? Потрібно раніше лягати спати. Проаналізувати цю ситуацію Вам допоможе система автоматичного контролю запізнень.

Домашні завдання

Домашні завдання на кожен день з кожного предмету, а також історія домашніх завдань за весь семестр дозволить Вам швидко проконтролювати підготовку дитини до всіх уроків, тестів та контрольних робіт. Якщо дитина пропустила заняття немає необхідності телефонувати однокласників та вчителів, всі домашні завдання доступні в електронному вигляді у той самий день, коли вони були задані!

Коло спілкування Вашої дитини

Щодня Ваша дитина спілкується в школі зі своїми однокласниками та вчителями. Як їх звуть? Не забудьте привітати їх з днем нарождення! Наша система допоможе Вам у цьому.

Smarsy © 2010-2021 Допомога