Про проект

Проект "SMARSY"

Найдорожче для нас - це життя та здоров'я наших дітей, і ми, як батьки, повинні зробити все можливе для їхньої безпеки кожну хвилину, а особливо коли нас нема поруч.

Всім відомо, що існує проблема забезпечення безпеки дітей під час навчального процесу у школах.

На жаль, останнім часом почастішили випадки незаконного проникнення на територію навчальних закладів сторонніх осіб з наступним скоєнням протиправних дій по відношенню як до учнів, так і до вчителів. Тому необхідність встановлення систем безпеки очевидна, отже головна задача для нас - здорове та безпечне життя наших дітей.

Однією з найпоширеніших причин скоєння злочинів в навчальних закладах є відсутність належної охорони навчальних приміщень, що дає можливість злочинцям, як правило, стороннім особам, безперешкодно та непомітно потрапляти на територію навчальних закладів та скоювати протиправні дії.

 

На жаль, нестача фінансів не дозволяє встановити дороговартістні системи безпеки у всіх навчальних закладах за державні кошти, які спрямовуються, в першу чергу, на забезпечення неперервності та якості освітнього процесу.

Ми знайшли вихід з ситуації, що склалася, та переконали керівників декількох комерційних структур допомогти вирішити цю актуальну проблему, завдяки чому сучасними системами безпеки можуть бути обладнанні всі загальноосвітні навчальні заклади України.

Ми готові провести встановлення обладнання програмно-апаратного комплексу "SMARSY" у Вашому навчальному закладі, а також провести навчання персоналу.

Це наша громадянська позиція, та це позиція людей, відповідальних за майбутнє наших дітей.

Звернутися до керівників проекту
Smarsy © 2010-2021 Допомога